Par krastkalnu ogām

Par mums

SIA Krastkalnu Ogas ir neliela, bet sausseržu vitamīniem dotās enerģijas bagāta ģimenes saimniecība.

Atrodamies saulainajā Limbažu novada Viļķenes pagastā, un jau kopš 2017.gada nodarbojamies ar mazpazīstamo sausseržu ogu audzēšanu, kas vainogojies ar lielisku sausseržu ogu ražu nu jau pāris gadu garumā.

 Lai arī Jums nodotu šo brīnišķīgo ogu garšu, vitamīnus un minerālvielas, esam sagatavojuši vairākus produktus visām gaumēm. Sākot ar sukādēm saldumu cienītājiem, līdz pat vīniem izsmalcinātu vakaru baudītājiem.  Lai atrastu sev un saviem mīļajiem piemērotāko, nekautrējies un izpēti mūsu mājaslapas veikalā pieejamos gardumus.

Neliels ieskats

Mūsu ogu audzētava

Bioloģiskas, gardas un vitamīnu pilnas ogas.

Krastkalnu Ogas

Sausseržiem, līdzīgi kā citiem ogu krūmiem, ir nepieciešami vairāki gadi, lai tie sāktu ražot ogas. Bet ogu izaudzēšana ir tikai daļa no visa procesa, vēl nepieciešams ogas apstrādāt un sagatavot, lai tās varētu baudītu visa gada garumā.

Sausseržu ogas un spēcinošās Upenes.

Sausserža (angliski - Haskap) nosaukums ir cēlies Japānas ziemeļiem. Tur ar to apzīmē "Oga ilgam mūžam un labai redzei!" Tas galvenokārt tādēļ, ka sausserdis satur daudz vitamīnu un vērtīgo vielu.
Sausserdis izceļas ar antioksidantu daudzumu ogās. Tāpat C vitamīna saturs sausseržos ir viens no augstākajiem starp ogām.